۱۹۰۸۹۴ (۱)بیست و سومین جلسه هفتگی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور علی آباد کتول در ماه عزای اباعبدالله الحسین (علیه السلام)برگزار شد.
این مراسم امشب با اقامه نماز مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه محترم شهرستان در مصلی امام رضا (علیه السلام) علی آباد کتول آغاز گردید.
بخش آغازین این جلسه با زمزمه دعای سلامتی امام زمان (ارواحنا فداه) و فرازهایی از دعای توسل همراه بود و با تلاوت قاریان استانی آقایان محمد حسن خلیلی حافظ کل قرآن و محسن شاکری از قاریان ممتاز استان و مجری کرسی تلاوت و تفسیر در شهر آزادشهر ، معطر به عطر دل انگیز قرآن کریم شد.
بخش دیگر بیست و سومین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن معرفی و یاد بود شهید ” جانعلی حقپناه “به عنوان شهید شاخص و زمزمه مناجات با امام زمان (ارواحنافداه) بود.
در بخش سوم حجه الاسلام موسوی پیرامون آیه ۵۹ سوره نساء و معنای “اولی الامر” به ارائه مباحث تفسیری پرداختند.
اهداء لوح یادبود به خانواده شهید شاخص این هفته، قرعه کشی و پذیرایی شام پایان بخش برنامه این هفته کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور این شهرستان بود.
این کرسی ها سه شنبه هر هفته همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء و با همکاری امام جمعه و ستاد نماز جمعه علی آبادکتول، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، مراکز قرآنی و مردم قرآن دوست شهرستان علی آباد کتول برگزار و با اجرای خدماتی همچون مهد قرآنی و بخش نونهالان تا کنون توانسته علاقه مندان قرآنی زیادی را به خود جذب کند و هر جلسه با استقبال گرم مردم رو به رو شود.