دویست و بیست و نهمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم برگزار شد

دویست و بیست و نهمین جلسه کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور شهرستان علی‌آباد کتول همزمان با هفته قوه ی قضاییه به یاد شهید مظلوم سید محمدحسین بهشتی با عنوان “دانشگاه امام صادق (ع) / عدالت قضایی” برگزار شد.

این مراسم در عصر روز سه شنبه مورخه ۹۸/۴/۴ در مصلی امام رضا (علیه السلام) علی‌آباد کتول آغاز شد.

در بخش ابتدایی این مراسم، فضای جلسه با تلاوت ترتیل جزء سوم قرآن کریم توسط قاری و حافظ محترم کل قرآن کریم استاد محمدحسن خلیلی آغاز شد.

حاج علی اصغر زنگانه (مبین) ، مدیر اجرایی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهرستان علی آباد کتول در ادامه به بیان پیام کوتاهی از جزء سوم قرآن کریم پرداختند.

در ادامه این برنامه نورانی، استاد محمدابراهیم جهش فضایی ملکوتی به مجلس بخشیدند. این قاری ارزشمند قرآن کریم بخش‌هایی از سوره مبارکه آل عمران از صفحه ۵۴ مصحف شریف از ابتدای آیه ۳۰ الی ۳۴ را برای تلاوت انتخاب کردند.

در ادامه جلسه امروز کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور امام جمعه محترم شهر علی آباد کتول حجه الاسلام و المسلمین مهدی نژاد با برسی تاریخی مواضع جریان نفاق و همگرایی کمونیست ها ، لیبرال ها و غرب در همسویی با جریان استکبار جهانی و به شهادت رساندن مردم و سید الشهداء انقلاب اسلامی آیت الله سید محمد حسین بهشتی و یارانش در تاریخ هفتم تیرماه سال ۱۳۶۱ به ارائه مباحث تفسیری با عنوان “بصیرت و نادانی و تاثیر آن در اجتماع” پرداختند.

اهدای هدیه به شرکت کنندگان در جلسه ، دعای ختم قرائت قرآن کریم ، نماز جماعت مغرب و عشاء و پذیرایی شام تبرکی پایان بخش برنامه این هفته کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور این شهرستان بود.

این جلسه قرآنی عصر سه شنبه هر هفته از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ و با همکاری امام جمعه و ستاد نماز جمعه علی‌آباد کتول، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان، مراکز قرآنی و مردم قرآن‌ دوست شهرستان علی‌آباد کتول برگزار می‌گردد.

سامانه پیامکی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما قرآن‌دوستان عزیز می‌باشد. جهت ارسال هر گونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات سازنده خود می‌توانید از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۰۰۳۰۱۱۴ با ما در ارتباط باشید.

گزارش تصویری این جلسه از اینجا (کلیک کنید) قابل دریافت می‌باشد.