جلسه 283 کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهر علی آباد کتولدویست و هشتاد و سومین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم علی‌آباد کتول سه شنبه ۲۱ مرداد ماه همزمان با ایام عید مباهله همراه با نماز جماعت مغرب و عشاء در مصلی امام رضا علیه السلام برگزار شد.

زمزمه دلنشین فرازهایی از دعای توسل توسط کربلایی عبدالله کرامتی بخش آغازین این هفته کرسی تلاوت بود.

در ادامه قاری گرانقدر استاد محمد ابراهیم جهش با انتخاب سوره مبارکه اسراء صفحه ۲۸۴ آیات ۲۳ الی ۳۰ به تلاوت روحبخش این آیات نورانی از کلام الله مجید پرداخت.

حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه شهر علی آباد کتول مباحث تفسیری این جلسه کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم را با موضوع “آیه مباهله و نکات پیرامون این واقعه تاریخی” ارائه دادند.

ایشان در بخشی از گفتار خود گفتند: خداوند مباهله را به عنوان یک سند تاریخی و زنده برای حقانیت اهل بیت علیه السلام در قرآن کریم قرار داده است.

به جهت استفاده بیشتر علاقه مندان به ساحت جلسات قرآن که امکان حضور در محل کرسی تلاوت را نداشتند این جلسه به صورت پخش زنده از طریق سامانه پخش زنده به آدرس http://live.ziyafatenoor.ir/ منتشر شد.

این جلسه قرآنی سه شنبه هر هفته همراه با نماز جماعت مغرب و با همکاری امام جمعه و ستاد نماز جمعه علی‌آباد کتول، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان، مراکز قرآنی و مردم قرآن‌ دوست شهرستان علی‌آباد کتول برگزار می‌گردد.

سامانه پیامکی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما قرآن‌دوستان عزیز می‌باشد. جهت ارسال هر گونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات سازنده خود می‌توانید از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۰۰۳۰۱۱۴ با ما در ارتباط باشید.

گزارش تصویری این جلسه از اینجا (کلیک کنید) قابل دریافت می‌باشد.

گزارش صوتی این جلسه از اینجا (کلیک کنید) قابل دریافت می‌باشد.