دویست و نود و یکمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم علی آبادکتول ، با عنوان ” ربیع المولود ماه وحدت و شادمانی ” غروب سه شنبه ۲۹ مهر ۹۹ پس از نماز جماعت مغرب و عشاء در مصلی امام رضا علیه السلام این شهرستان برگزار شد .

آغاز جلسه همراه بود با توضیحات مقدماتی و بیان یک نکته از سبک زندگی قرآن و در ادامه فرازهایی از دعای توسل توسط استاد کربلایی رضا صدقی قرائت شد.

مباحث تفسیری این جلسه توسط حجه الاسلام محمدی امام جماعت مسجد محمدیه شهر علی آباد کتول حول آیات ۵۳و ۵۴ سوره مبارکه انعام پیرامون موضوع اهمیت ایمان و جایگاه اهل ایمان در محضر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم ارائه شد.

قاری قرآن کریم استاد رضا صدقی صفحه ۳۳۰ کلام الله مجید آیات ۱۰۱ الی ۱۰۷ سوره مبارکه انبیاء و سوره مبارکه کوثر را انتخاب و با تلاوت مجلسی خود نور قرآن را در کرسی تلاوت به زیبایی منتشر نمودند.

دعای ختم، یادآوری و دعوت از حاضرین در جلسه و فضای مجازی برای شرکت در جلسه هفته آینده و جلسه سه شنبه ۱۳ آبان(جشنواره مردمی تلاوت مجلسی استان گلستان به میزبانی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم علی آباد کتول) پایان بخش کرسی تلاوت ۲۹۱ شهرستان علی آباد کتول بود.

به جهت استفاده بیشتر علاقه مندان به ساحت جلسات قرآن که امکان حضور در محل کرسی تلاوت را نداشتند این جلسه به صورت پخش زنده از طریق سامانه پخش زنده به آدرس http://live.ziyafatenoor.ir/ و تلویزیون اینترنتی خادمین در آدرس وب http://tv.khademeen.ir/live و کانال http://rubika.ir/khademeen منتشر شد.

این جلسه قرآنی سه شنبه هر هفته همراه با نماز جماعت مغرب و با همکاری امام جمعه و ستاد نماز جمعه علی‌آباد کتول، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان، مراکز قرآنی و مردم قرآن‌ دوست شهرستان علی‌آباد کتول برگزار می‌گردد.

سامانه پیامکی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما قرآن‌دوستان عزیز می‌باشد. جهت ارسال هر گونه انتقاد، پیشنهاد و نظرات سازنده خود می‌توانید از طریق شماره پیامک ۵۰۰۰۲۰۰۳۰۱۱۴ با ما در ارتباط باشید.

 

گزارش تصویری این جلسه از اینجا (کلیک کنید) قابل دریافت می‌باشد.

گزارش صوتی این جلسه از اینجا (کلیک کنید) قابل دریافت می‌باشد.