۱۰۹ (۱۰)یکصد و نهمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم برگزار شد

یکصد و نهمین جلسه هفتگی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور علی آباد کتول برگزار شد.
این مراسم امشب مورخه سه شنبه  ۵ / ۱۱ / ۱۳۹۵ همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مصلی امام رضا (علیه السلام) علی آباد کتول آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی ضیافت نور در ابتدای این مراسم زمزمه دعای سلامتی امام زمان (ارواحنافداه) ، فراز هایی از دعای توسل توسط جناب آقای رضا صدقی انجام پذیرفت.
در اولین بخش تلاوت قرآن کریم این هفته جناب آقای حاج حسین زارع بیدکی از قاریان شهرستان علی آباد کتول با تلاوت صفحه ۴۰۲ مصحف شریف مجلس را معطر به عطر دل انگیر قرآن کریم نمودند. و در ادامه زندگینامه ، سیره اخلاقی و فرازی از وصیتنامه شهید والامقام حسن زنگانه توسط جناب آقای رضا صدقی قرائت گردید.
دومین بخش تلاوت قرآن جلسه این هفته توسط جناب آقای محمد منصوری از قاریان خوب استان انجام شد، این قاری قرآن کریم با تلاوت صفحات  قرآن کریم بخش هایی از سوره مبارکه هود صفحه ۲۲۳ و در ادامه هم چند آیه ای از سوره مبارکه لیل فضای روحانی را در جلسه حاکم کردند.
در بخش ارائه مباحث تفسیری این هفته حجه الاسلام و المسلمین دشتی زاده از شهرستان خان ببین به ارائه مباحث تفسیری پرداختند و در انتهای جلسه قرعه کشی ، دعای ختم و پذیرایی پایان بخش برنامه این هفته کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور این شهرستان بود.
این کرسی ها سه شنبه هر هفته همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و با همکاری امام جمعه و ستاد نماز جمعه علی آبادکتول، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول ، مراکز قرآنی و مردم قرآن دوست شهرستان علی آباد کتول برگزار و با اجرای خدماتی همچون مهد قرآنی و بخش نونهالان تا کنون توانسته علاقه مندان قرآنی زیادی را به خود جذب کند و هر جلسه با استقبال گرم مردم رو به رو شود.

گزارش تصویری این جلسه از اینجا (کلیک کنید)  قابل دریافت می باشد.