۱۱۱ (۲۱)یکصد و یازدهمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم برگزار شد

یکصد و یازدهمین جلسه هفتگی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور علی آباد کتول برگزار شد.
این مراسم امشب مورخه سه شنبه  ۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۵ همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مصلی امام رضا (علیه السلام) علی آباد کتول آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی ضیافت نور در ابتدای این مراسم که همزمان با ایام پر خیر و برکت دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد زمزمه دعای سلامتی امام زمان (ارواحنافداه) ، فراز هایی از دعای توسل توسط مدیر اجرای کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهرستان علی آباد کتول جناب آقای حاج علی اصغر زنگانه (مبین) انجام پذیرفت.
در اولین بخش تلاوت قرآن کریم این هفته جناب آقای محمد منصوری از قاریان شهرستان علی آباد کتول مجلس را معطر به عطر دل انگیر قرآن کریم نمودند.
با توجه به قرار گرفتن در ایام دهه فجر در بخش بعدی گروه توشیح امیرالمومنین علیه السلام از شهر گرگان به اجرای تواشیح و سرود پرداختند.
در بخش حفظ قرآن کریم این هفته حافظ نوجوان قرآن کریم جناب آقای علیرضا دولتی به اجرای بخش حفظ پرداختند.
دومین بخش تلاوت قرآن جلسه این هفته توسط قاری مطرح کشوری ، قهرمان قرآن کریم جناب آقای استاد سعید پرویزی انجام شد.
حجت الاسلام و المسلمین گنجی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا استان گلستان در آخرین بخش از برنامه این هفته به ارائه مباحث تفسیری پرداختند. و در انتهای جلسه اهدای لوح یادبود به خانواده شهدای انقلاب اسلامی شهرستان علی آباد کتول ، قرعه کشی ، دعای ختم و پذیرایی  پایان بخش برنامه این هفته کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم ضیافت نور این شهرستان بود.
این کرسی ها سه شنبه هر هفته همراه با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و با همکاری امام جمعه و ستاد نماز جمعه علی آبادکتول، جبهه فعالان قرآنی استان گلستان ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول ، مراکز قرآنی و مردم قرآن دوست شهرستان علی آباد کتول برگزار و با اجرای خدماتی همچون مهد قرآنی و بخش نونهالان تا کنون توانسته علاقه مندان قرآنی زیادی را به خود جذب کند و هر جلسه با استقبال گرم مردم رو به رو شود.

گزارش تصویری این جلسه از اینجا (کلیک کنید)  قابل دریافت می باشد.

سامانه پیامکی کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما قرآن دوستان عزیز می باشد.

جهت ارسال هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و نظرات سازنده خود می توانید از طریق شماره پیامک

۵۰۰۰۲۰۰۳۰۱۱۴

با ما در ارتباط باشید